11 Ekim 2012 Perşembe

sökülerek örülen bere

bu modeli bloglarda örmeyen kalmadı galiba ama kambersiz düğün olmazmış,bu furyaya ben de katıldım.işte örülüp sökülen berem.
38 ilmekle haraşo başladım.60 sıra ördükten sonra,baştan 12 ilmeği normal kestim.kalan ilmekleri 1 örüp,bir bıraktım.kesme işlemini  ilmekleri çok uzun bırakarak kesmek gerekiyor.yoksa büzüyor kendini örgü.sökme işlemini hiç sevmedim ben.ben ki,ördüğüm bişeyi sökmek zorunda kalırsam bütün hevesim kaçar.o yüzden sökmesi hoş değildi ama allahtan sökünce yeniden örmek gerekmiyor:)tepesini büzüp,kenarını diktim.tepesine püskül yaptım.

2 yorum:

örgü tasarımları dedi ki...

gercekten örmeyen kalmadı haklısın..ama cok guzel olmuş senınkıde ellerıne saglık..ben komsumun kızına örmüştüm ama resımlememişim...ıyı oldu hatırlamış oldum ısteyımde resmını cekeyım barı:)))

Bloglar Yarışıyor Ödüllü Blog Etkinliğine Siz de Davetlisiniz dedi ki...

Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla şöhret sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Bu yılda sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Başvurularımız 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
Teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net